Zapytanie ofertowe quad 4×4

Zapytanie ofertowe.

Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą pojazdu quad 4×4 dla  Ochotniczej Straży Pożarnej w Bysinie z homologacją o nadwoziu przystosowanym do bezpiecznego przewozu min. dwóch osób wraz z przyczepą ratowniczą o parametrach jak niżej:

1. Silnik Typ: Czterosuwowy dwucylindrowy Pojemność: min. 600 cm3. Rozruch: elektryczny Moc: min. 40 kW
  2. Układ napędowy: Napęd: 2×4 / 4×4, przełączany elektronicznie, hamowanie silnikiem. Blokada dyferencjału: przedniego elektroniczna rozłączająca ABS, ze sterowaniem elektronicznym. Napęd kół: wał kardana.
  3. Podwozie: Zawieszenie przód: niezależne, podwójne wahacze poprzeczne Zawieszenie tył: niezależne wahacze wleczone. Amortyzatory przód: hydrauliczne z regulacją napięcia wstępnego sprężyny. Amortyzatory tył: hydrauliczne z regulacją napięcia wstępnego sprężyny.
  4. Rozmiary i waga: Prześwit: min. 275 mm. Rozstaw osi: min.1499 cm
  5. Inne: Prędkościomierz/ obrotomierz: cyfrowy, wielofunkcyjny wyświetlacz z funkcjami: prędkościomierz, obrotomierz, przebieg, temperatura, licznik drogi i godzin pracy, centrum diagnostyczne, wskaźniki: biegu i napędu, poziomu paliwa, temperatury i pracy silnika, licznik motogodzin, zegar. Kontrolki: napędu 4×4, temperatury silnika, oleju silnikowego, kierunkowskazów, świateł.
  6. Homologacja: Homologacja drogowa: Tak.
  7. Wyposażenie: Przełączany napęd , masywny przedni bumper, solidny przedni i tylny bagażnik, reling bagażnika przedniego, kufer tylny, osłony plastikowe spodu, elektryczna wyciągarka z siłą uciągu min 3000lbs z pilotem, hak holowniczy, osłony dłoni, sygnalizacja świetlno- ostrzegawcza, oklejenie pojazdu w napisy STRAŻ, fabrycznie nowa przyczepa ratownicza do przewozu osób poszkodowanych wraz z noszami.

Oferty można składać do 18.07.2022  roku do godz. 18:00.  na adres e-mail osp_bysina@wp.pl lub listownie na  adres siedziby: Ochotnicza Straż Pożarna w Bysinie; Bysina 46;  32-400 Myślenice.

Warunki zamówienia: Dostarczony quad musi być FABRYCZNIE NOWY. Dostawca zapewni min. 24 m-c gwarancji. Dostawca zapewni serwis pojazdu na terenie Małopolski. Dostawca dostarczy zamówiony pojazd do Ochotniczej Straży Pożarnej w Bysinie; Bysina  46, 32-400 Myślenice w terminie do dnia 15 października 2022 roku. Dostawca zapewni przeszkolenie z obsługi pojazdu w dniu dostawy.